profesionalove.net
lidé
facebook
Katalog firem a odborníků - Firmy - Dům, byt a zahrada

Akustické Materiály s.r.o.


Jsme specializovanou firmou v prodeji akustických materiálů - akustické pěny, zvukoizolačních panelů, mobilních paravanů, plexisklových zástěn a mnoha jiných designových výrobků či akustických panelů. Nabízíme i montáže našich výrobků, pronájem akustických prvků či poradenství v oboru akustiky.

 

Firma Akustické Materiály s.r.o. je specialistou v oboru akustiky. Nabízí jednoznačně nejširší nabídku zvukově pohltivých materiálů, mnoho druhů akustické pěny, zvukoizolačních panelů, zástěn z plexiskla a mnoho dalších moderních designových výrobků pro interiér za bezkonkurenční ceny na trhu. Samozřejmostí je profesionální zákaznický servis a poradenství v oboru akustiky. Firma má 14 vlastních patentů v oboru akustiky. Všechny její výrobky byly navrženy samotnými muzikanty, dlouhodobě testovány a průběžně upravovány přesně podle potřeb zákazníků.

Ze široké nabídky si vybere opravdu každý. Potřebujete-li levně zlepšit zvuk ve vaší zkušebně, eliminovat přeslechy a chaotické odrazy zvuku, jistě si vystačíte se základními druhy akustických pěn jako jsou Sinus, Vlnky nebo Trapez. S nimi se jednotlivé nástroje dobře oddělí, mnohem lépe se uslyšíte a zajistíte si tak kvalitní poslech vaší hudby. Velmi známým a oblíbeným tvarem jsou taktéž Jehlany 7cm, které již v mnoha hudebních klubech a zkušebnách dokázaly své dobré vlastnosti. Společně s modelem V profil jsou velmi univerzálními tvary a pohlcují širokou škálu frekvencí.

Ovšem hledáte-li opravdu kvalitní akustické podmínky a nespokojíte se s průměrem, je potřeba myslet na nízké dunivé frekvence, které už tenké pěny bohužel nezachytí a poohlédnout se po některém silnějším tvaru z nabídky. Možností je opravdu mnoho, a pokud si nebudete vědět rady s výběrem, není nic jednoduššího než využít rychlého rádce na stránkách www.akustickematerialy.cz nebo kontaktovat některého z pracovníků firmy. Ti vám rádi poradí správný tvar, navrhnou správné řešení a v případě zájmu také přijedou akustické úpravy sami namontovat. Takže pokud si nepřejete ztrácet čas s lepením akustické pěny, stačí si domluvit termín montáže a veškerou práci vám přijedou udělat kvalifikovaní pracovníci.

Akustická pěna a akustické desky jsou vhodné do mnoha míst s hudební produkcí – zkušeben, hudebních klubů, přednáškových sálů, domácích kinosálů, učeben uměleckých škol nebo třeba i obýváku každého z nás. Spoustu výrobku také využívají motoristi do svých aut pro tlumení hluku a vibrací. Ze stejného důvodu se často se používají jako vystýlky počítačových sestav a serverů. Neodmyslitelnou součásti sortimentu také jsou zvukoizolační panely, jejichž hlavním účelem je zabránit úniku hluku z místnosti a jsou využívány ve stavebnictví.

Firma neustále pracuje na svém rozvoji, naslouchá svým zákazníků a snaží se zkvalitňovat nabízené služby, inovovat nabídku produktů a zkracovat dodací lhůty. Proto pevně věříme, že budete se svým nákupem spokojeni.


www.akustickematerialy.cz


Poslední aktualizace:
0.0.0000 00:00:00
Profesionálové.NET je katalog firem a odborníku ve svém oboru. Nabízíme seznam firem, profesionálů a služeb, ve kterém můžete prezentovat zdarma.