profesionalove.net
lidé
facebook
Katalog firem a odborníků - Firmy - Společnost - Umělecká činnost

Martin LEITGEB - ohňostroje a pyrotechnika


Pořádáme slavnostní ohňostroje, ohněpády, ohňové nápisy, instalace hořících pochodní a podbarvení k zámeckým a jiným koncertům, interiérové efekty, denní dýmové a akustické ohňostroje a související služby. Pro děti pořádáme seznámení s bezpečnou dětskou pyrotechnikou. V internetovém obchodě nabízíme petardy, interiérové výrobky, rakety, kulové pumy, kompakty, fontány, vulkány, gejzíry, slunce, rotující efekty, prskavky, dýmovnice, sety, sady, římské svíce, novoroční ohňostroj, materiály a pomůcky.

Martin LEITGEB - ohňostroje a pyrotechnika

Profesionálně sehraný tým zajistí pořádání slavnostních ohňostrojů, ohněpádů, ohňových nápisů, instalace hořících pochodní a podbarvení k zámeckým a jiným koncertům, interiérové efekty, denní dýmové a akustické ohňostroje a další služby spojené s ohňostrojnou pyrotechnikou. Pro děti pořádáme předvedení dětské zábavné pyrotechniky s ukázkou velkých barevných dýmovnic, vysvětlíme jim, co mohou a nemohou kupovat samy, jak s výrobkem bezpečně zacházet, kde odpalovat a jak předejít úrazům a popáleninám. Umíme realizovat fantazijní představy při romantických příležitostech, rozsvítíme pochodněmi příchozí cestu k oslavám, označíme pochodněmi oslavovaný prostor, vyrobíme ohněpád z mostu nebo skály. Vyrobíme a rozsvítíme ohňový nápis - písmena, číslice i symboly, stříbrný, červený, modrý, zlatý dle požadavků. V internetovém obchodě nabízíme online objednávku pyrotechniky - petardy, interiérové výrobky, rakety, kulové pumy, kompakty, fontány, vulkány, gejzíry, slunce, rotující efekty, prskavky, dýmovnice, sety, sady, římské svíce, novoroční ohňostroj, materiály a pomůcky.

 
Poslední aktualizace:
14.4.2009 13:07:04
Profesionálové.NET je katalog firem a odborníku ve svém oboru. Nabízíme seznam firem, profesionálů a služeb, ve kterém můžete prezentovat zdarma.