profesionalove.net
lidé
facebook
Katalog firem a odborníků - Lidé - Společnost - Chovatelské stanice

Little Blessings *SK


Little Blessings *SK je malá chovateľská stanica ušlachtilých mačiek plemena Ragdoll, ktorým sa venujeme v našom domácom prostredí plnom lásky a permanentnej starostlivosti. Naším cieľom je zlepšiť kvalitu plemena ragdoll vo svetlých farbách a vychovávať mačiatka vynikajúceho exteriéru s úžasnou ragdoliou povahou, ktoré do svojich nových domovov prinesú svetielko mačacieho šťastia. Venujeme sa chovu mačiek plemena Ragdoll vo svetlých farbách Lilac - RAG c, Lilac Cream - RAG j, Blue - RAG a, Blue Cream - RAG g, Chocolate - RAG b, Cream - RAG e.

Little Blessings *SK je malá chovateľská stanica ušlachtilých mačiek plemena Ragdoll a Maine Coon, ktorým sa venujeme v našom domácom prostredí plnom lásky a permanentnej starostlivosti. Naším cieľom je zlepšiť kvalitu plemena ragdoll vo svetlých farbách a vychovávať mačiatka vynikajúceho exteriéru s úžasnou ragdoliou povahou, ktoré budú tešiť ich nových majiteľov a do svojich nových domovov prinesú svetielko mačacieho šťastia.

V našej chovateľskej stanici sme sa u ragdollov zamerali na rozvoj chovateľských línií Lonerock (USA) a Chardani (Dánsko). Sú to veľmi kvalitné chovateľské línie, ktoré sa špecializovali na svetlé farby u ragdollov. Väčšina zvierat je importovaných - na Slovensku sa takého variety vyskytujú veľmi zriedkavo, alebo sú to naše odchovy. V našej chovateľskej stanici nájdete najväčšiu skupinu lilových a čokoládových zvierat na Slovensku - umožňuje nám to venovať sa seriózne chovateľstvu a prispieť tak ku zlepšeniu kvality plemena vo svetlých farbách.

Aj napriek tomu, že máme pomerne veľkú skupinu ragdollov, nie sme "veľkochov mačiatok" a nikdy sa ním nestaneme. Mačiatka dopredu plánujeme na dlhé obdobie tak, aby sme dokázali každému poskytnúť perfektnú starostlivosť a more lásky. Našou prioritou nie je produkovať zástupy mačiatok, ale mať mačiatka, ktoré budú perfektne socializované, milé, prítulné - jednoducho mať mačiatka "ragdollov", ktoré si takéto pomenovanie zaslúžia bez ohľadu na to, či z nich budú maznáčikovia alebo chovné jedince. Ak máte záujem o mačiatko v niektorej zo zriedkavých farieb/variet, je potrebné si ho rezervovať - naše plány nájdete v časti venovanej mačiatkam.

Venujeme sa chovu mačiek plemena Ragdoll
vo svetlých farbách
Lilac - RAG c, Lilac Cream - RAG j,
Blue - RAG a, Blue Cream - RAG g,
Chocolate - RAG b,
Cream - RAG e,
s kresbou alebo bez kresby, výhradne s preukazom pôvodu.

Nájdete u nás farebné variety, ktoré sú veľmi vzácne a aj v Európskom kontexte zriedkavé.

Venujeme sa aj chovu mačiek plemena Maine coon - v obmedzenom rozsahu - hlavne pre potešenie.


http://www.ragdoll.sk


Poslední aktualizace:
0.0.0000 00:00:00
Profesionálové.NET je katalog firem a odborníku ve svém oboru. Nabízíme seznam firem, profesionálů a služeb, ve kterém můžete prezentovat zdarma.