profesionalove.net
lidé
facebook
Katalog firem a odborníků - Firmy - Auto Moto

Autofólie Llumar


Instalační středisko autofólií Llumar - autofolie Llumar, fólie na sklo, tónování autoskel – profesionální instalace protislunečních a bezpečnostních autofólií Llumar

Instalační středisko autofólií Llumar - autofólie Llumar, fólie na sklo, tónování autoskel – profesionální instalace protislunečních a bezpečnostních autofólií Llumar.

Opíráme se o mnohaletou praxi s instalací fólií na skla, provedenou na několika tisících vozidlech s maximální pečlivostí a zárukou.
Autofolie Llumar patří ke špičkovým materiálům používaným k tónování skel a autoskel. Jejich parametry a vlastnosti jsou nepřekonatelné jak kvalitou, tak i možností přizpůsobení fólie i složitě tvarovaným autosklům s následnou instalací vždy z jednoho kusu autofólie. Běžnému stahování a mytí, škrábání nehty a údery hračkami našich nejmenších, fólie Llumar bez problémů odolávají, ale určitě nejsou nezničitelné. Lze je poškrábat ostrými a tvrdými předměty, ale pokud je majitel vozu opatrný, není nikterak výjimečné, aby mu autofólie vydržely i přes 10 let v netknutém a původním stavu.

Kontakt pro informace a objednávky

www.autofolie-llumar.cz

info@autofolie-llumar.cz

tel.: 608 266 818

icq: 223 600 153

Pracovní doba Po-Pá od 9h.

V Listnáčích 24, Praha 10 - Lipany
Poslední aktualizace:
2.10.2008 08:12:07
Profesionálové.NET je katalog firem a odborníku ve svém oboru. Nabízíme seznam firem, profesionálů a služeb, ve kterém můžete prezentovat zdarma.