profesionalove.net
lidé
facebook

O serveru profesionalove.net aneb jak prezentovat a vyhledávat?

Úkolem tohoto portálu je nabídnout možnost ZDARMA prezentovat lidi v různých oborech lidské činnosti, ať už je to truhlář, kadeřnice, zedník, finanční poradce, novinář, automechanik, IT odborník, programátor, lékař, ať už je to podnikatel, živnostník nebo jen fanda v daném oboru ...
Plnohodnotně zde můžou prezentovat své profesionální služby i společnosti, malé a velké firmy, realitní kanceláře, bazary, noviny, časopisy atp.

Registrujte se na těchto stránkách a zařaďte se mezi profesionály ve svém oboru.

Cílem portálu je vytvořit opravdový katalog opravdových profesionálů (lidí, firem) na jednom místě bez omezení designu vlastní prezentace a zcela ZDARMA.
Klienti, zájemci o vaše služby vás jednoduše vyhledají podle oboru, podle kraje vaší působnosti, podle jména a popisu činnosti.

Nechceme být obyčejným katalogem všech, kteří se registrují, takže naše postupy a nyní vyvíjené služby budou směřovat k vytvoření opravdového katalogu opravdových profesionálů ve svém oboru.

Máte zde prezentaci, pak si můžete umístit ikonku na svůj web a dát vědět všem, že patříte mezi profesionály - Ikony k umístění

Čím se lišíme od podobných webu: Rozšiřujeme služby, které zajistí, že by to měl být opravdový katalog opravdových profesionálů.
Pokud budete mít jakékoliv připomínky, návrhy, dotazy, problémy pište na info@profesionalove.net.
Také budete-li chtít přidat jiné, další kategorie, do kterých se vaše prezentace hodí lépe, napište, přidáme.
Přehled všech kategorií zde.

Jak prezentovat a jak vyhledávat na portálu:

 1. Registrace

 2. Aktivace - na registrovanou e-mailovou adresu obdržíte aktivační email, pomocí kterého se aktivuje účet do administrace.

 3. Přihlášení - Máte-li účet aktivní, pak se stačí přihlásit do administrace uživatelským jménem, heslem a rozlišíte, zda jste osoba nebo firma. (údaje při registraci)

 4. Vytvoření vlastní prezentace - ihned po přihlášení do administrace je vám nabídnut jednoduchý editor, do kterého napíšete, vložíte, upravíte svou prezentaci, odkaz na webové stránky, email, telefon, fotky, reference...
  Pokud nebudete chtít využít design vlastní prezentace, stačí vyplnit při registraci krátký popis o vaší činnosti, který se zobrazí ve výpisu i v detailu prezentace po vašem zveřejnění prezentace v administraci.

 5. Zveřejnění prezentace - po přihlášení do administrace klikněte na zveřejnit, poté bude vaše prezentace viditelná vždy v jedné hlavní kategorii, kterou jste si zvolili (lze kdykoliv měnit v administraci). Také máte možnost si zatrhnout, v kterých podkategoriích v rámci hlavní kategorie chcete, aby prezentace byla také viditelná.

V registraci a také poté v administraci si zatrhujete, v kterých krajích chcete být zobrazeni, pokud nezaškrtnete v Celé ČR, pak se vaše prezentace v Celé ČR neobjeví, to je logické, čili vaše prezentace se objeví jen v zaškrtnutých oblastech působnosti.

V hlavičce je fulltextové vyhledávání v jménu osoby (firmy) a krátkém popisu. Pokud nekliknete na sekci Lidé nebo Firmy, tedy budete vyhledávat přímo z úvodní stránky, pak se vyhledává v osobách i firmách v daném kraji a oboru současně. První se zobrazí osoby, poté firmy. Na úvodní stránce v sekci Lidé, Firmy se zobrazují jen 3 vybrané podkategorie. Všechny podkategorie se zobrazují až po kliknutí na danou kategorii.

V administraci máte možnost:
 1. vytvářet prezentaci - vlastní design v jednoduchém wysiwyg editoru - obrázky, písmo, barva, odstavce, zarovnání
 2. v základních údajích máte možnost si upravovat jméno, heslo, popis o vás (zobrazuje se ve vyhledávání a nad prezentaci), kategorie, podkategorie, lokality zveřejnění.
  Máte možnost měnit e-mail. Po změně e-mailu bude prezentace nezveřejněna, přijde Vám aktivační email, pomocí kterého se aktivuje přístup do administrace.
 3. v sekci "Foto, logo, avatar" si můžete nahrát vlastní fotku nebo logo firmy, které se zobrazuje ve výpisu profesionálů a v detailu prezentace (vpravo nahoře)
 4. prezentaci máte možnost zveřejnit/nezveřejnit, v případě nezveřejnění nebude prezentace zobrazena ve výpisu ani v detailu (po vytvoření prezentace, nezapomeňte kliknout na zveřejnit)

Máte zde prezentaci, pak si můžete umístit ikonku na svůj web a dát vědět všem, že patříte mezi profesionály

Download: Ikony k umístění
Reklama:
Zájemci o jakoukoliv formu reklamy na serveru profesionalove.net (bannery, odkazy, texty) mohou psát své nabídky, návrhy, dotazy na info@profesionalove.net.Profesionálové.NET je katalog firem a odborníku ve svém oboru. Nabízíme seznam firem, profesionálů a služeb, ve kterém můžete prezentovat zdarma.